НОВІ ВЕРШИНИ

Служіння інструктора по рукоділлю

Вимоги до нструктора по рукоділлю:
Добре серце і спокійний характер
Вміння опуститися на рівень дітей
Вміння опуститися на рівень дітей
Любов до дітей
Золоті руки
Рукоділля
Рукоділля — це не тільки приємний час для дітей. Це шанс познайо- митися з ними ближче, через свою доброту і відкритість показати їм Божу любов. Тому не вважайте своє служіння неважливим. Віднесіться до нього з усією серйозністю і повною відповідальністю. Пам'ятайте, що служачи цим дітям, ви служите самому Богу.

В більшості таборів буде одночасно проводитись декілька гуртків і діти будуть по групах розділятися між ними. Найкраще буде мати п'ять гуртків на п'ять днів, тоді кожна дитина зможе побувати хоча б на од- ному гуртку. Ви не зможете все проконтролювати особисто, тому перед початком табору покажіть всім наставникам як що робиться, щоб вони могли допомагати своїм дітям. Найкраще буде, якщо ви з першого дня (як тільки буде ясна кількість дітей і груп), зробите графік, які групи в які дні на якому гуртку будуть займатись. І тоді ви зможете кожного дня по- казати наставникам, в якому гуртку будуть займатися завтра їх діти, і як їм допомагати.

А ще вам необхідно буде пояснити членам команди, що всі матеріали для рукоділля коштують недешево, і тому їм необхідно бережно до них ставитись, щоб нічого не пропало. І поробки розраховані по кількості тільки на дітей, а не на наставників. Часто буває так, що наставники по- чинають робити поробки ще й для себе, і ваша задача — нагадати їм, що це неправильно.