НОВІ ВЕРШИНИ
Похід
Що входить в вартість?
Ми готуємо для вас похід! В вартість якого входить : спорядження (палатка, спальник, каремат, рюкзак, дощовик, похідна кухня), проїзд починаючи і закінчуючи київським центральним вокзалом, харчування на 2-3 дні починаючи з ранку на наступний день після виїзду, планування маршруту, підготовка, та провідник.
500 грн на білети потрібно скинути одразу після підтвердження того що ви йдете в похід! А всю іншу суму за тиждень до походу. Якщо виходить так що ти не їдеш за якихось обставин, то білети здаються і гроші тобі повертаються. Тільки повертається не вся сума, а 50-70% від суми білетів! Тому що укрзалізниця знімає компенсацію.
Що далі?
А далі все просто!!! Не знаю, чи був(-ла) ти в поході чи ні, але коли йдеш в Карпати, тобі потрібно за плечами нести рюкзак, спальник, каремат, палатку, свою їжу і це ще + свої речі! І скільки б я не був в походах зрозумів одне: чим легше рюкзак, тим краще! Навіть якщо він легше на 100 грам!
В середньому твій рюкзак буде мати вагу 8-12 кг і похід це те місце, куди потрібно брати тільки те, що потрібно!!! НІЯКИХ РЕЧЕЙ «а раптом знадобиться»!!!!! І це я не забороняю, а просто раджу, повір мені, чим легше тим краще!!
Перелік речей, які я раджу взяти!
- Одну куртку, яка є і вітровкою і по можливості хоча б трішки дощовиком;
- Лосіни (типу спортивні)
- Штани водонепроникні;
- Футболка 2 штуки.
- Гольф тонкий
- Шкарпетки 2 пари звичайних одну пару теплу
- Нижня білизна 2-3 шт.
- Взуття: якщо є щось трекінгове, то це найкращий варіант, а якщо немає, то кросівки з жорсткою підошвою, водостійкі!
ОБОВ'ЯЗКОВО: Взяти бейсболку, панамку, тому що лице обпечете на сонці, і баф на шию!!
Засоби особистої гігієни, і крем з вмістом пантенолу.
В день від'їзду ми збираємося на Київському ж\д вокзалі, о 16:00.
Якщо у вас виникли питання, напишіть нам.
+380961023332
derfur12345@gmail.com
Ваш e-mail
Імя Прізвище
Ваш коментар