НОВІ ВЕРШИНИ
Служіння духовного наставника
ОБОВ'ЯЗКИ ДУХОВНОГО НАСТАВНИКА:
Проведення ранкових молитовних служінь.
Проведення ранкових молитовних служінь.
Працювати над здоровою духовною атмосферою в групі.
Докоряти і виправляти тих, хто себе погано поводить.
Вирішувати конфлікти між членами команди.
Під час табору спілкуватись з дорослими, які приводять своїх ді- тей, проповідувати їм Євангеліє.
Майже всі учасники наших поїздок люди дуже молоді, а часто й неутвердженні духовно. За великою кількістю фізичної роботи та праці в таборі з дітьми учасники можуть упустити духовну сутність роботи. Ваша справа якраз і полягатиме в тому, щоб направляти їх увагу на духовні речі і слідкувати за духовним станом команди.

Головне ваше завданя проповідувати на групових служіннях кожного ранку і кожного вечора, а також дбати про добру духовну атмосферу в групі.Проведення ранкових служінь
Кожного дня молодих місіонерів чекає багато справ. Багато зусиль потрібно буде прикласти для досягнення цілей поїздки — проповіді Євангелія мешканцям села. Дуже багато залежить від того, з яким настроєм і в якому духовному стані вони почнуть свій день.

Тому ваше основне завдання на ранковому служінні — надихнути всіх на працю, підбадьорити, помолитись за Боже благословіння.
Проведення вечірніх служінь


Вечір — час спілкування і підведення підсумків пройденого дня. Ви можете використовувати цей час, щоб навчати важливим духовним істинам, докорити і привести до покаяння, якщо потрібно і т. д.


Духовна атмосфера в групі


Ще одне ваше завдання — просто бути з членами команди, коли вони займаються своєю працею. Виправляйте людей, які себе ведуть непра- вильно, підбадьорюйте тих, в кого щось не виходить – 1 Сол. 5: 14. При виникненні конфліктів допомогайте у їх вирішенні.


Проповідь Євангелії
Ваші основні обов'язки не будуть забирати багато часу. Тож у вільний час ви можете долучатись до праці особистого благовістя. Наприклад, спілкуйтеся і проповідуйте батькам, які приводять дітей в табір. Або знаходьте людей, відкритих до спілкування, проводьте з ними час, спілкуючись та проповідуючи Євангеліє.